TJ SOKOL PRAHA VRŠOVICE

Od jara 2015 trénujeme v tenisovém oddílu TJ Sokol Praha Vršovice. 

Individuální přístup, zábavná forma, pečlivost a profesionalita, to vše u nás najdete. 

Tenisová škola

Tréninky mládeže (vhodné pro děti od 4 let) probíhají denně po-pá od 13:00 - 19:00 v těsné blízkosti stadionu Bohemians 1905. Po domluvě s trenérem je možné si domluvit tréninky i o víkendech (bez příplatku). 

Časy individuálních tréninků dospělých po domluvě s trenérem.

Fyzioterapie

V rámci naší tenisové školy zprostředkováváme fyzioterapii poskytovanou kvalifikovanými odborníky. Speciální cena pro naše žáky. Upřednostňujeme Vojtovu metodu (nápravná metoda v rámci tělesných disbalancí) a cvičení na korekci držení těla. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte (viz spojení pod textem).

Dětský tenisový koutek

V rámci naší tenisové školy bychom rádi zavedli dětský koutek zaměřený na pohybové aktivity, hry, tenis a volný čas.
Naším cílem je zajistit rozvoj fyzických, koordinačních a sociálních atributů. Nabídnout dětem zdravou alternativu pro trávení volného času a rodičům možnost pro hlídání dětí před koncem pracovní doby. Jsme schopni zajistit vyzvednutí žáka z družiny či dalších aktivit, které se konají v blízkosti TJ Sokol Praha Vršovice. 

Cena dětského koutku je 100 Kč/hod + peníze na svačinu (předpokládáme obnos mezi 50-70 korunami - po domluvě). Koutek by měl fungovat každý den od 14-17 (potažmo 17:30). Kapacita na každý den je prozatím 10 dětí v hodině. Vhodné pro předškoláky a žáky základních škol.

Ceník - Jaro 2018

 

sparing                               

250 Kč

čtveřice a více

180Kč - 150Kč

trojice

230Kč

dvojice

330Kč

individuál

600Kč

 Cena za 1 hodinu obsahuje trenéra + kurt + DPH

Kontakt

 

Dominik Pešek

tel.: +420 773 882 924 

e-mail: pesekdominik@gmail.com

Kontaktujte nás