Těšíme se na Vás
na tenisových kurtech

Šéftrenér

Aleš Kohout

trenér II.třídy UK Fakulta tělesné výchovy a sportu - Český tenisový svaz. (rok ukončení 2001) 

Od roku 1989 členem tenisového klubu v Mníšku pod Brdy. Závodní hráč ve všech věkových kategoriích. Od 1999 trenérem v Praze. Rok 2006 zaměstnán v USA - Horticulture Services LLC, Minnesota. Od 2007 šéftrenér v tenisové škole TENISVPRAZE. Organizace tenisových turnajů. Pořádání kempů: "tenis a moře" (Itálie) (Chorvatsko) , "tenis a hory" (ČR).

Šéftrenér

Dominik Pešek

trenér II. třídy (momentálně studuje I. třídu)

Od roku 1999 člen tenisového klubu TJ Sokol Vršovice. Závodní hráč v mladších žácích a dospělých. Od 2009 trenér pod Alešem Kohoutem v Praze (Podolí, Hamr Braník, Pod Slovany a ZŠ Botičská). Od 2010 individuální tréninky pokročilých hráčů. V letech 2012 - 2013 studium v ​​USA na University of New Mexico. Září 2013 - leden 2014 stáž ve škole španělštiny Casa Xalteva, Nicaragua. Od 2014 sparingy se závodními hráči. Od jara 2014 organizátor tréninků pro děti v TJ Sokol Praha Vršovice a od podzimu 2018 trenér v Tenis LOB Slovan Bohnice. Podílí se na pořádání tenisových kampů pro děti v různých částech republiky. 

Další členové trenérského týmu

Trenérka

MUDr. Barbora Jírovcová

Trenérkou v Praze 2 od 2013. Studentka 2.lékařské fakulty UK obor všeobecné lékařství. Ovládá anglický a německý jazyk.

Trenérka

Bc. Alice Kukolová

Trenérkou v Praze 2 a v Mníšku pod Brdy od roku 2015. Studentkou speciální pedagogiky Univerzita Karlova.

Trenérka

Tereza Pilzová

Trenerská licence III.třídy. Závodní hráčka druhé ligy. Momentálně studující a trénující v USA Weber State University of Utah.

Trenérka

Mgr.Monika Pokorná

trenérka II.třídy (rok ukončení 2015)

Tenisová rozhodčí licence B. Magisterský titul Učitelství pro ZŠ a SŠ se zaměřením na vzdělávání - francouzský a český jazyk. Aktivní hráčka v oddílu Tenis Banka Praha.

Trenérka

Kristýna Barešová

Trenérskou v ZŠ Botičská od roku 2012

www.tenisvpraze.cz

Individuální přístup, zábavná forma, pečlivost a profesionalita.